JaunumiObjektu datu bāzeViesu grāmataPreseNoderīgās saitesLikumi/Normatīvie aktiСiti NI industrijas profesionali
IZGLITĪBA
AUTORIZĀCIJANĪMA MAC uzsāk piecu dienu 2014. g.rudens/ziemas mācību sesiju specialitatē "NEKUSTA ĪPAŠUMA SPECIĀLISTS .
(Interesentus lūdzam aizpildīt, iun nosūtīt pa e- pastu nima1sv@yahoo.com "Pieteikuma anketu". Vairāk skat. nodaļu NĪMA MAC. Mēs ar jums noteikti sazināsimies..
Pieteikuma anketa

NĪ TIRDZNIECĪBAS SPECIALISTS
СITI NI INDUSTRIJAS PROFESIONALI
18.02.2011
NĪSA Galvenais biedrs - "Latvijas nekustamā īpašuma mākleru un agentu biedrība, NĪMA"

Latvijas Nekustamā īpašuma mākleru un agentu biedrība NĪMA dibināta Rīgā, 1995.g.27.martā Skat.www.nima.lv

Biedrība NĪMA, savā mājas lapā www.nima.lv uztur Latvijā pirmo interaktīvo nekustamā īpašuma tirgus objektu (dzīvokļu, māju, zemes gabalu u.c.) datu bāzi vai, kas pasaulē pazīstama kā "Multiple-Listing Service" (MLS). MLS pirmsākumi meklējami ASV, kur to sāka plaši pilietot ilgi pirms Interneta tīkla izveidošanas. MLS tika izveidota ar mēķi nodrošināt nekustamā īpašuma tirgus objektu intensīvu apriti, kas savukārt būtiski palielina darījumu starpnieku - mākleru ienākumus. MLS darbība salīdzinājumā ar parasto reklāmas saitu darbību izpaužas vairākās un būtiskās priekšrocībās:

1.Kā pirmo droši vien var minēt to, ka tiklīdz mākleris, pircējs  vai pārdevējs ir "ievadījis" sava pērkamā vai pārdodamā objekta datus MLS datu ievades logu trafretā un nospiedis "Enter", MLS automātiski un momentā uzrāda visus ievadītajam objektam atbilstošos (prasītos) objektus.

2. MLS darbojas interaktīvi un tās dati ir pieejami visiem, gan darījumu starpniekiem-mākleriem, gan individuālajiem pircējiem un pārdevējiem jebkurā laikā. Atliek kādam no viņiem tikai ievadīt sava "pērkamā" vai "pārdodamā" objekta datus, kā momentā no MLS datu bazes tiek saņemts atbildes piedāvājums.

3. Kā trešo un droši vien kā pašu būtiskāko priekšrocību ir jāmin objektu aprites intensitates būtiska palielināsanās.   Bez MLS nekustamā īpašuma tirgū rodas objektu aprites intensitātes nenovēršama  samazināšanās, kas izpaužas caur to, ka visi darījumu starpnieki cenšas veikt savus starpniecības darījumus nekustamā īpašuma tirgū individuāli t.i. individuāli meklēt gan "pārdodamajiem", gan "pērkamajiem" objektiem klientus patstāvīgi, kas protams aizņem relatīvi daudz laika un objektu "aprite" notiek lēni. Pat liela pieprasījuma un piedāvājuma gadījumā, objektam atbilstoša klienta sameklēšana aizņem vismaz āris dienas. MLS gadījumā tas aizņems burtiski dažas minūtes!


NĪ PROFESIONĀLAS APVIENĪBAS

MŪSU PARTNIERI
Latvijas Reklāma
www.domfoto.lv
Avīze "Reklāma"
www.reklama.lv
Īpašnieku savienība "Zeme-būve"
KONTAKTI
Adrese: Pulka 3 (2st.), Rīga, LV-1007, Latvija
Tālr.:+371 29105545
Tālr./fakss: +371 67089626
e-mail: nima1sv@yahoo.com
© 2006 Biedrība NĪSA. Visas tiesības aizsargātas.
STATISTIKA
Rambler's Top100
Top.LV